6.DIENA. KRISTUS DZIMŠANAS SVĒTKU OKTAVA (30.12)

Vēstījums Marijai Pavlovičai-Luneti 1997. gada 25. decembrī
“Mīļie bērni! Arī šodien es priecājos kopā ar jums un aicinu jūs uz labu. Es vēlos, lai ikviens no jums pārdomātu, nestu mieru savā sirdī un sacītu: “Es vēlos ierādīt Dievam pirmo vietu savā dzīvē.” Tā, bērniņi, ikviens no jums kļūs svēts. Bērniņi, sakiet katram cilvēkam: “Es vēlu tev labu,”– un viņš jums atbildēs ar labu un labais, bērniņi, iemājos ikviena cilvēka sirdī. Bērniņi, šajā naktī es jums atnesu labo, ko sniedz mans Dēls, kas atdeva savu dzīvību, lai jūs izglābtu. Tāpēc, bērniņi, priecājieties un sniedziet savas rokas pretī Jēzum, kas vienīgais ir labs. Paldies, ka atbildējāt uz manu aicinājumu!”  

Es pielūdzu Tevi, Bērniņ Jēzu, un pateicos Tev par to, ka Tu piedzimi, lai ieņemtu manā dzīvē pirmo vietu. Lūdzu, dari tā, ieņem to vietu, kas pieder Tev, palīdzi man saskatīt visu to, kas ir Tavā vietā.

Atbrīvo mani no šiem viltus elkiem.

Paldies, ka Tu sūti savu Māti, lai viņa mani aicinātu: “Vienmēr pielūdziet manu Dēlu.” Kad mēs pielūdzam Tevi, Tu nāc pirmais, bet mūsu elki krīt.

Bērniņ Jēzu, palīdzi man kļūt laipnam, svētam kā Tu. Bērniņ Jēzu, Tev pretī es izstiepju savas rokas, lai saņemtu labvēlību. Lūdzu, palīdzi man pateikt katram cilvēkam, ka es vēlu viņam labu.

Es uzticu Tev visus tos cilvēkus, kuriem neesmu vēlējis labu un esmu atbildējis ļaunumam ar ļaunu. Es lūdzu par visiem tiem, kam trūkst spēka būt laipniem un vēlēt labu, dziedini viņu sirdis, ja es esmu tās ievainojis, lai labestība valdītu ikviena cilvēka sirdī. Amen.

Dārgie draugi, pēc ieraksta noklausīšanās paliksim klusumā lūgšanā, nosauksim konkrētu cilvēku vārdus un teiksim: “Es vēlu jums labu,” un lūgsim Marijas palīdzību atcerēties to cilvēku vārdus, kuriem mums ir grūti pateikt: “Es vēlu jums labu.”

Marija mūs aicina pieņemt lēmumu un izvēlēties mīlestību. Darīsim tā, izvēlēsimies mīlestību un teiksim: “Jēzus vārdā, es vēlu jums labu.”  Tā turpināsim līdz brīdim, kad sajutīsim mīlestību pret šo cilvēku. Darīsim tieši tā, kā to māca mums Marija.

Marijas Gaisma

Read Previous

5.DIENA. KRISTUS DZIMŠANAS SVĒTKU OKTAVA (29.12)

Read Next

Vēstījums Marijai Pavlovičai-Luneti 2011. gada 25. decembrī