33 DIENU SAGATAVOŠANĀS SEVIS VELTĪŠANAI JĒZUM CAUR MARIJAS ROKĀM

Dārgie draugi, ar prieku paziņojam, ka šoreiz pārdomas un lūgšanas šis novennas ietvaros būs pieejamas arī latviešu valodā.

Šos garīgos vingrinājumus var pildīt gan individuāli, gan kopā ar ģimenes locekļiem, lūgšanu grupā vai draudzē, kā arī garīgi vienojoties ar mums Medžugorjē.

Šo garīgo vingrinājumu sākums ir 2021.gada 20.februārī, noslēgums – Kunga pasludināšanas svinībās, 2021.gada 25.martā.

Šos garīgos vingrinājumus iesaka pildīt reizi gadā un noslēgt kādos Dievmātei veltītos svētkos. Šī prakse ir saistīta ar pilnīgu sevis veltīšanu Jēzum caur Mariju. Sevis veltīšanas ietvaros mēs nododam Viņas rokās visus savus nopelnus, gavēņus, savas lūgšanas, savus darbus, visu savu būtību.

Šādu sevis veltīšanu Dievmātei ir izplatījis sv. Ludvigs Marija Grinjons de Monfors, grāmatas „Patiesā Vissvētākās Jaunavas Marijas godināšana” autors. Grāmatā viņš plaši apskatīja un pamatoja, kāpēc tik svarīgi ir pilnībā veltīt sevi Dievmātei.

Garīgiem vingrinājumiem nepieciešams veltīt 20-30 minūtes dienā, no rīta vai vakarā.

Mājaslapās www.svetlomariino.com, www.medjugorje.lv jūs varēsiet katru dienu lejupielādēt materiālus pārdomām vai no 10.02.2021. pievienoties WhatsApp grupai https://chat.whatsapp.com/DWvcM5M51JU3oTjTbKUeDi
un ik rītu saņemt materiālus tur.

Garīgo vingrinājumu noslēgumā būs svinīga sevis veltīšana Dievmātei.

Ja rodas jautājumi, var rakstīt mums uz e-pastu: gospa3@gmail.com.

Read Previous

AICINU JŪS UZ LŪGŠANU, GAVĒNI UN ATTEIKŠANOS

Read Next

33 DIENU SAGATAVOŠANĀS SEVIS VELTĪŠANAI JĒZUM CAUR MARIJAS ROKĀM