33 DIENU SAGATAVOŠANĀS SEVIS VELTĪŠANAI JĒZUM CAUR MARIJAS ROKĀM

Garīgo vingrinājumu sākums ir 2021.gada 5.novembrī,
noslēgums – Vissv. Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas svinībās,
2021.gada 8.decembrī.

Dārgie draugi, kārtējo reizi piedāvājam piedalīties sagatavošanā sevis veltīšanai Jēzum caur Marijas rokām. Šīs 33 dienu rekolekcijas vēlamies veltīt Latvijas garīgajai atjaunotnei. Uzticēsim Marijas Bezvainīgajai Sirdij mūsu Baznīcu, mūsu draudzes, priesterus, mūsu ģimenes, kā arī visus tos, kas vada mūsu valsti. Lūgsimies par visiem medicīnas darbiniekiem, slimajiem, vientuļajiem, un, protams, par jauniešiem.

Garīgos vingrinājumus var pildīt gan individuāli, gan kopā ar ģimenes locekļiem, lūgšanu grupā vai draudzē, kā arī garīgi vienojoties ar mums Medžugorjē.

Šos garīgos vingrinājumus iesaka pildīt reizi gadā un noslēgt kādos Dievmātei veltītos svētkos. Šī prakse ir saistīta ar pilnīgu sevis veltīšanu Jēzum caur Mariju. Sevis veltīšanas ietvaros mēs nododam Viņas rokās visus savus nopelnus, gavēņus, savas lūgšanas, savus darbus, visu savu būtību.

Šādu sevis veltīšanu Dievmātei ir izplatījis sv. Luī Marija Griņons no Monforas, grāmatas „Patiesā Vissvētākās Jaunavas Marijas godināšana” autors. Grāmatā viņš plaši apskatīja un pamatoja, kāpēc tik svarīgi ir pilnībā veltīt sevi Dievmātei.

Garīgiem vingrinājumiem nepieciešams veltīt 20-30 minūtes dienā, no rīta vai vakarā.

Mājaslapās www.svetlomariino.com, www.medjugorje.lv jūs varēsiet katru dienu lejupielādēt materiālus pārdomām vai pievienoties
WhatsApp (05.11-08.12.21) grupai

https://chat.whatsapp.com/Jh33PV83rXU3MZKJNLPmpf

un ik rītu saņemt materiālus tur.

Garīgo vingrinājumu noslēgumā būs svinīga sevis veltīšana Dievmātei.
Ja rodas jautājumi, var rakstīt mums uz e-pastu: gospa3@gmail.com.

Read Previous

VELTĪŠANĀS DIENA SVĒTAJAM JĀZEPAM

Read Next

DIEVMĀTES PARĀDĪŠANĀS MEDŽUGORJĒ. ĪSS IESKATS VĒSTURĒ